Оценка ущерба и потерянной выгоды от Военной агрессии
ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ЗБИТКІВ
Для визначення вартості збитків необхідно мати документ, що встановлює факт заподіяння шкоди внаслідок російської агресії, тобто встановити причинно-наслідковий зв’язок між шкодою та протиправними діями щодо об’єкта.Замовник/постраждалий має надати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) згідно якого відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України («Порушення законів та звичаїв війни»).
Оцінка з метою визначення збитків внаслідок російської агресії на території України проводиться тільки після отримання оцінювачем вище зазначеного документу.
ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ЗБИТКІВ НЕРУХОМОСТІ
Для того, аби розпочати процес оцінки, Вам необхідно буде надати наступні документи в залежності від виду втраченого майна:-
Нерухомість:
- акт стану пошкоджень майна, який надає створена власником комісія. До комісії можуть входити: спеціаліст-будівельник, кошторисник, інженер з інвентаризації нерухомого майна
- висновок будівельної експертизи (якщо нерухомість не підлягає відновленню)
- кошторис з відбудови чи ремонту нерухомості
-
Транспорт:
- акт від спеціалістів СТО з розрахунком вартості відновлювальних робіт (якщо відновлення можливе) або акт про непридатність для подальшої експлуатації.
-
Обладнання або товарно-матеріальні цінності
- Акт пошкоджень або акт безповоротної втрати ТМЦ внаслідок бомбардування, пожежі й т.д. Крім цього в обов’язковому порядку необхідні: балансова довідка (в довільному вигляді) про вартість майна із зазначенням найменування, року випуску (постановки на баланс), первісної вартості, нарахованого зносу, залишкової вартості на дату його пошкодження, документи на право власності
ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ ПОШКОДЖЕННЯ, ЗНИЩЕННЯ АБО ВТРАТА РУХОМОГО МАЙНА
Пошкодженим, знищеним або втраченим рухомим майном називають транспортні засоби, машини, передавальні пристрої та/або обладнання, які втратили свої технологічні функції (тобто не можуть повноцінно виконувати свою функцію), та/або товари чи запаси які обліковувалися на балансі підприємства та є пошкодженими або втратили товарні якості.ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ВТРАЧЕНОЇ ВИГОДИ
Для оцінки втраченої вигоди від агресіїї росії необхідно (при умові що всі данні по майну вже надані оцінювачу): Ф1 та Ф2 за попередні три роки детальний опис бізнесу з основними статтями доходів; дані про невиконання договірних зобов'язань у зв'язку із збройною агресією росії (договори, акти приймання-передачі, акти звірки, платіжні та інші документи); розшифровка кредиторської та дебіторської заборгованості; інші данні за поданням оцінювача.Завантажити буклет: Оцінка збитків від агресіїї (*.pdf)
Компанія ТОВ "ОЦІНКА24" Оцінка розміру матеріальних збитків та упущеної вигоди здійснюється згідно з Міжнародними стандартами оцінки, включаючи вимоги МСФЗ. Це особливо важливо при роботі з іноземними замовниками або для подання результатів оцінки у вигляді звіту англійською мовою перед міжнародними судами та інстанціями. Для здійснення такої оцінки використовується Сертифікат MRICS від Королівського Інституту Дипломованих Оцінювачів.
Смотрите также
Оценка ущерба от Военной агрессии
Новости
08 мая 2024 г.
28 апреля 2024 г.
Отзывы клиентов
Дмитро Шелест
6 марта 2024 г.
Кирил Андрусенко Адвокат
23 ноября 2023 г.
Контакты
ООО Оценка24 | |
Тел: | 0 800 502-977 (050) 3000-173 |
Почта: | ocenka24@hotmail.com |
Социально ответственная компания (10% перечисляем на благотворительность) | |
Все представительства в Украине |
Сертификаты
О нас
Предлагаем широкий перечень услуг: независимая оценка стоимости движимого и недвижимого имущества, консалтинг и сюрвейринг. Специалисты нашей компании уже более 15 лет профессионально работают на данном рынке. Компания динамично развивается, имеет репутацию компетентного, надежного и независимого партнера.
Услуги по оценке предоставляются на основании действительного Сертификата субъекта оценочной деятельности № 771/16 и Сертификата оценщика № 2216 от 27.01.2001 г., выданные Фондом государственного имущества Украины. Сотрудники являются членами Всеукраинской общественной организации «Ассоциация Специалистов Оценки».
Услуги по оценке предоставляются на основании действительного Сертификата субъекта оценочной деятельности № 771/16 и Сертификата оценщика № 2216 от 27.01.2001 г., выданные Фондом государственного имущества Украины. Сотрудники являются членами Всеукраинской общественной организации «Ассоциация Специалистов Оценки».